Son yıllarda yapılan anket sonuçlarına göre su arıtma sistemleri üzerine çalışmakta olan en başarılı firmalardan bir tanesi olduğumuzu tüm dünyaya kanıtlamış olduk.
Su arıtma sistemlerimizde kullanmış olduğumuz özel ürünler sayesinde de insanlar tarafından daha çok tercih edilen bir marka haline gelirken diğer yandan da popülerliğimizi arttırarak daha geniş bir müşteri ağına sahip olduk. Su arıtma cihazlarımızda yer alan karbon filtreler sayesinde diğer firmalar ile aramızdaki mesafeyi de bir hayli açmış bulunmaktayız.

Su arıtma filtreleri ne işe yarar?

Bu filtreler farklı kaynaklardan çıkıp evinize, iş yerinize ya da tarlanıza gelen suyun içerisinde barındırmış olduğu aktif durumdaki zararlı maddeleri ayrıştırmak için kullanılır. Karbon su arıtma filtreleri genellikle evsel su arıtma cihazlarında bulunmaktadır ki hassas ayrıştırmalar yapma konusunda başarılıdırlar.

Su arıtma filtrelerinin temizliği nasıl yapılır?

Su arıtma filtreleri belirli periyotlar ile uzman kadroya sahip servis üyelerimiz tarafından kontrol edilir ve gerekli görülüyorsa değiştirilir. Ancak bu filtrelerin değiştirilmesi her zaman için gerekmemektedir bu gibi durumlarda filtreleriniz özel bakım malzemeleri ile temizlenerek yerine takılır ve suyunuzu arıtmaya devam eder. Eğer filtrelerinizden kaynaklı bir arıtma sorunu yaşıyorsanız hemen şimdi servis numaralarımızı arayın gelip yerinde sorunu çözelim.

Su arıtma filtrelerimdeki sorunu nasıl anlayabilirim?

Bu filtrelerde eğer sorun yaşıyorsanız ancak fark edemiyorsanız ilk önce servimizi arayıp bilgi almanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu gibi durumlarda filtreler aşırı kullanımdan kaynaklı olarak zarar görebilir ve içtiğiniz suyun tadı değişebilir bu da sizlere sorunu anlamanız doğrultusunda yardımcı olur.

Suyunuzun tadında değişmeler gözlemliyorsanız vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin. Su arıtma filtreleri sayesinde çok sayıda su türünü dilediğiniz gibi içebilme fırsatı sizlerin elindedir. Hemen şimdi sitemizi ziyaret edebilir ve sağlıklı su içmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak 7/24 sunmuş olduğumuz servis hizmeti ile günün hiçbir saati temiz su bulamama gibi bir sorunla karşılaşmamaktasınızdır. Siz değerli insanların hak ettiği temiz suyu içebilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.