Servis Kaydınızı Oluşturun

Randevunuzu 7 / 24 Online randevu sayfamız’dan hemen oluşturun.

Kaydınız Doğrulansın

Bölgenizdeki servis personellerimiz size ulaşarak randevunuzu onaylasın.

Hızlı Teknik Servis

Aynı gün Servis Personelimiz istediğiniz saat ve verdiğiniz adres de olsun.

25 yıllık ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın yanı sıra en en kaliteli işi yapmaktadır. Kurulduğu günden itibaren Su Arıtma Sistem ve Ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Evsel  su arıtma, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır. Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemlerinide kapsamaktadır.

Firmamızın prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamız Arıtım ve Kimyevi Maddeler, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Geniştecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, taahhüt, imalat, satış, servis ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Teknik Servis & Destek

İtibar bizim için esastır. İnanıyoruz ki, müşterilerimizin menmuniyeti olmadan yürünecek bir yol ve sahip olunacak bir itibar yoktur. Temel prensibimiz; güvenilirlik ve üstün kaliteden hiçbir koşulda taviz vermemektir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Firma, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü görüş,öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanızı diliyoruz

Call Now ButtonHEMEN ARA
Güvenlik Firmaları Bilgisayarcı temizlik şirketleri Dış cephe cam temizliği Elektrikçi Bahçeşehir elektrikci